Lista ofert

1 800 000 zł
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce, pl. Bieńczycki Plac Targowy
Kraków, Bieńczyce, pl. Bieńczycki Plac Targowy
Powierzchnia: 194,00 m2
Cena/m2: 9 278,35 zł
GRT-LS-2555

Notatnik
154 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Powierzchnia: 1 100,00 m2
Cena/m2: 140,00 zł
GRT-GS-2554

Notatnik
372 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieżanów-Prokocim, Prokocim, Erazma Jerzmanowskiego
Kraków, Bieżanów-Prokocim, Prokocim, Erazma…
Powierzchnia: 25,70 m2
Cena/m2: 14 474,71 zł
Pokoje: 1 pokój
GRT-MS-2553

Notatnik
182 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Powierzchnia: 1 300,00 m2
Cena/m2: 140,00 zł
GRT-GS-2552

Notatnik
280 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Brzesko (gw), Mokrzyska
Brzesko (gw), Mokrzyska
Powierzchnia: 70,00 m2
Cena/m2: 4 000,00 zł
Pokoje: 2 pokoje
GRT-DS-2551

Notatnik
616 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Powierzchnia: 4 070,00 m2
Cena/m2: 151,35 zł
GRT-GS-2550

Notatnik
2 350 000 zł
oferta na wyłączność
video
dom na sprzedaż - Zabierzów, Bolechowice
Zabierzów, Bolechowice
Powierzchnia: 4 800,00 m2
Cena/m2: 489,58 zł
GRT-DS-2549

Notatnik
1 800 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kraków, Podgórze, Narvik
Kraków, Podgórze, Narvik
Powierzchnia: 218,00 m2
Cena/m2: 8 256,88 zł
Pokoje: 7 pokoi
GRT-DS-2548

Notatnik

rozumiem