Lista ofert

154 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Powierzchnia: 1 100,00 m2
Cena/m2: 140,00 zł
GRT-GS-2554

Notatnik
182 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Powierzchnia: 1 300,00 m2
Cena/m2: 140,00 zł
GRT-GS-2552

Notatnik
616 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Brzesko (gw), Mokrzyska, Sąsiedzka
Powierzchnia: 4 070,00 m2
Cena/m2: 151,35 zł
GRT-GS-2550

Notatnik
100 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Myślenice (gw), Głogoczów
Myślenice (gw), Głogoczów
Powierzchnia: 1 981,00 m2
Cena/m2: 50,48 zł
GRT-GS-2536

Notatnik
450 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Niepołomice (gw), Wola Zabierzowska
Niepołomice (gw), Wola Zabierzowska
Powierzchnia: 35,00 m2
Cena/m2: 12 857,14 zł
GRT-GS-2507

Notatnik
790 000 zł
działka na sprzedaż - Kraków, Kopaniec
Kraków, Kopaniec
Powierzchnia: 1 745,00 m2
Cena/m2: 452,72 zł
GRT-GS-2497

Notatnik
450 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Niepołomice (gw), Wola Zabierzowska
Niepołomice (gw), Wola Zabierzowska
Powierzchnia: 35,00 m2
Cena/m2: 12 857,14 zł
GRT-GS-2481

Notatnik
180 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pałecznica, Gruszów
Pałecznica, Gruszów
Powierzchnia: 3 545,00 m2
Cena/m2: 50,78 zł
GRT-GS-2480

Notatnik

rozumiem