Mieszkanie na sprzedaż 25,70 m²

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Prokocim, Erazma Jerzmanowskiego

Symbol oferty: GRT-MS-2553
Cena
372 000
cena za m2
14 474,71 zł/m²
Powierzchnia
25,70 m²
Piętro
4p

Szczegóły oferty

Symbol oferty GRT-MS-2553
Powierzchnia 25,70 m²
Powierzchnia użytkowa 25,70 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku blok
Opłaty w czynszu administracja, sprzątanie, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon drzwi balkonowe
Rok budowy 1978
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie jednostronne
Piętro 4p
Manager  
Waldemar Gorczyca

502-95-95-15

Opis

Na sprzedaż: Przytulna, jasna kawalerka z balkonem francuskim przy samym Parku Aleksandry – Kraków, ul. Jerzmanowskiego.

Powierzchnia: 25,70 m² Lokalizacja: Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Erazma Jerzmanowskiego. Piętro 4 / 4.

Oferuję na sprzedaż niezwykle przytulne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 25,70 m², zlokalizowane w spokojnej i bardzo zielonej części Krakowa, przy ul. Jerzmanowskiego. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowa inwestycja pod wynajem – zwłaszcza dla osób ceniących bliskość natury w mieście.

Mieszkanie składa się z:

  • Pokoju wyposażonego w wygodne łóżko, meblościankę , stół z krzesłami. Jasne ściany i duże okna sprawiają, że wnętrze jest doskonale doświetlone.

  • Kuchni w aneksie (częściowo otwartej): Kuchnia posiada praktyczne okienko wychodzące na pokój. Zabudowa kuchenna to nowoczesne, białe fronty wykończone na połysk, skomponowane z estetycznym blatem w kolorze drewna. Kuchnia jest w pełni wyposażona (kuchenka gazowa, zlewozmywak, duża lodówko-zamrażarka).